Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Module
pl: Moduł

en: Units
pl: Jednostki

en: Factor
pl: Czynnik

en: Not Available
pl: Niedostępne
