Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака
