Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Units
th: หน่วย

en: Factor
th: ส่วนประกอบ
