Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Units
vi: Đơn vị

en: Factor
vi: Hệ số

en: Not Available
vi: Hiện không có
