Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Module
be: Модуль

en: Factor
be: Фактар
