Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Factor
bs: Faktor
