Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Module
ca: Mòdul

en: Units
ca: Unitats
