Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Module
cs: Modul

en: Factor
cs: Faktor
