Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Module
da: Modul

en: Units
da: Enheder

en: Factor
da: Faktor
