Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Factor
eo: Faktoro
