Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Module
et: Moodul

en: Units
et: Ühikud

en: Factor
et: Tegur
