Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Factor
is: Faktorur
