Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Module
hu: Modul

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Factor
hu: Szempont

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Not Available
hu: Nem elérhető
