Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Module
ja: モジュール

en: Units
ja: 単位

en: Factor
ja: 要素

en: Symbol
ja: 通貨記号
