Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Module
jv: Modul

en: Factor
jv: Faktor
