Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Factor
kk: Фактор
