Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Factor
km: កត្តា
