Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Module
lt: Modulis

en: Factor
lt: Faktorius
