Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Module
oc: Modul

en: Units
oc: Unitats
