Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Module
pt: Módulo

en: Units
pt: Unidades

en: Factor
pt: Fator

en: Symbol
pt: Símbolo

en: Not Available
pt: Não Disponível
