Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Module
ro: Modul

en: Symbol
ro: Simbol
