Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Module
ru: Модуль

en: Units
ru: Единицы

en: Factor
ru: Фактор

en: Symbol
ru: Символ

en: Re-import
ru: Реимпорт
