Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Module
sk: Modul

en: Units
sk: Jednotky

en: Factor
sk: Faktor
