Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Factor
sl: Faktor
