Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Factor
sq: Faktori
