Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Factor
ta: காரணி
