Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Module
tr: Modül

en: Units
tr: Birimler

en: Factor
tr: Etken
