Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Module
uk: Модуль

en: Units
uk: Одиниці

en: Factor
uk: Фактор

en: Symbol
uk: Символ

en: Not Available
uk: Не доступний

en: Measure
uk: Міра
