Units of Measurement (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Label
fi: Tunnus

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Factor
fi: Tekijä

en: Symbol
fi: Symboli
