Units of Measurement (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Label
fr: Libellé

en: Linear
fr: Linéaire

en: Temperature
fr: Température

en: Units
fr: Unités

en: Factor
fr: Facteur

en: Symbol
fr: Symbole

en: Measure
fr: Mesure
