Units of Measurement (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Units
nl: Eenheden

en: Symbol
nl: Symbool
