Units of Measurement (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Label
pl: Etykieta

en: Linear
pl: Liniowy

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Units
pl: Jednostki

en: Factor
pl: Czynnik
