Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Module
ar: الوحدة

en: Factor
ar: المعامل
