Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Module
de: Modul

en: Units
de: Einheiten

en: Factor
de: Faktor

en: Not Available
de: Nicht verfügbar

en: Measure
de: Messen

en: Re-import
de: Erneut importieren
