Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Module
eu: Modulua

en: Factor
eu: Faktorea
