Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Module
he: מודול

en: Units
he: יחידות

en: Factor
he: תכונה
