Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Units
nl: Eenheden

en: Symbol
nl: Symbool

en: Re-import
nl: Opnieuw importeren
