Units of Measurement (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Module
sv: Modul

en: Units
sv: Enheter

en: Factor
sv: Faktor

en: Measure
sv: Mäta
