Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Alternate text
be: Альтэрнатыўны тэкст

en: Default image
be: Выява па змаўчанні
