Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Alternate text
ca: Text alternatiu

en: Default image
ca: Imatge predeterminada
