Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.
