Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Alternate text
da: Alternativ tekst

en: Default image
da: Standardbillede

en: Link to
da: Link til

en: The file does not exist.
da: Filen findes ikke.
