Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Alternate text
de: Alternativtext

en: Default image
de: Standardbild

en: Use custom image
de: Eigenes Bild verwenden

en: Link to
de: Verlinken auf

en: The file does not exist.
de: Die Datei existiert nicht.
