Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Alternate text
el: Εναλλακτικό κείμενο

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε
