Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Alternate text
es: Texto alternativo

en: Default image
es: Imagen predeterminada

en: The file does not exist.
es: El archivo no existe.
