Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Default image
et: Vaikimisi pilt
