Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Alternate text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Default image
fi: Oletuskuva
