Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Alternate text
fr: Texte alternatif

en: Default image
fr: Image par défaut

en: Link to
fr: Lien vers

en: The file does not exist.
fr: Le fichier n'existe pas.
