Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada
