Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל
